اخبار موبایل

گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ ؟ پاسخ این سوال کاربردی چیست؟

گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ ؟ این سوال نه تنها در ایران بار ها پرسیده می شود بلکه در تمام دنیا به یک سوال بسیار سخت تبدیل شده است. این روز ها گاهی با خریدران گوشی موبایل صحبت کنیم و بدون شک  اولین سوال آن ها خواهد بود. به طور کلی هیچگاه نمی توان به این سوال پاسخ داد اما در این مطلب قصد داریم این سوال را از جهاتی مورد بررسی قرار دهیم.

 پاسخ بیشتر کاربران چیست؟

به طور کلی بسیاری از کاربران معمولی  پاسخ می دهند که سامسونگ برند گرانی است یا برخی طرفداران این برند در پاسخ جنس چینی کیفیت چینی را پایین می دانند. این جواب ها کاملا یک طرفانه است و بهتر این موضوع را دقیق تر بررسی کنیم.

خرید هر وسیله ای یک بودجه نیاز دارد و در مورد خرید موبایل نیز این قاعده صدف می کند. بر اساس تجربه کمپانی سامسونگ گوشی های ارزان قیمت کمتری را در مقیسه با هوآوی عرضه می کند و به دلیل گران بودن برخی از صفحه نمایش های این برند  به نظر می رسد که اگر کاربران به دنبال خرید گوشی ارزان قیمت برند هوآوی و حتی برخی برند های ناشناخته چینی خرید بهتری است. البته در هنگام خرید باید به ویژگی های آن محصول نیز دقت کرد.

آیا گوشی های هوشمند سامسونگ در رده قیمتی بالاتر همواره برتر هستند؟

در سال های اخیر برند های مختلف تمرکز بسیاری روی ساخت گوشی های میان رده قرار داده اند و دیگر سامسونگ نیز در ساخت گوشی های میان رده قدرتمند است و این موضوع گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ در بخش میان رده را بسیار سخت می کند. به طور کلی در جواب گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ بهتر است از کاربران سوال کنیم چه نیازی از گوشی هوشمند خود دارد زیرا به طور کلی سوال گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ برای تمام کاربران یکسان نیست و گاهی یک کاربر علاقه به صفحه نمایش قدرتمند است و برخی کاربران به پردازنده نیاز دارند پس بهتر است در زمینه گوشی های میان رده سوال گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ را با مشخص کردن ویژگی های مورد نیاز پاسخ دهد. تا این بخش پاسخ سوال گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ در گوشی های میان رده کاملا بسته به نیاز های کاربران است. به عنوان مثال اگر کاربران به صفحه نمایش قدرتمند نیاز داشته باشند یا از بردگی صفحه نمایش راضی نباشند سامسونگ بهترین پاسخ گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ برای آن ها است، اما اگر فردی علاقه مند به پردازنده قدرتمند تر باشد میان رده های هوآوی می توانند خرید خوبی باشند.

گوشی های گران قیمت هوآوی بهتر است یا سامسونگ ؟

پاسخ سوال گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ در این رده قیمت تقریبا غیر ممکن است، زیرا شرایط کمی پیچیده خواهد بود. پاسخ به سوال گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ در این بخش باید به چند موضوع تقسیم شود زیرا تقریبا پرچمداران هر دو برند قیمت یکسانی دارند. پاسخ سوال گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ را باید مانند گوشی های میان رده بررسی کرد و البته در این بخش علاقه برند برترین روش برای پاسخ سوال گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ است. در این بخش اگر کاربران نیاز به قلم داشته باشند تنها سامسونگ وسری نوت این برند را می توانند انتخاب کنند اما در بخش دوربین هوآوی امسال برتر بوده است. در بخش صفحه نمایش نیز به نظر می رسد هیچ برند حریف سامسونگ نشود.پس اگر علاقه مند صفحه نمایش خوب هستید به طور کلی به سوال گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ ؟ جواب سامسونگ را دهید و هوآوی پاسخ سوال گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ ؟  برای طرفداران دوربین است.

نتیجه گیری چه می شود؟ در آخر گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ ؟

همانطور که بررسی کردیم پاسخ گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ هیچگاه جواب مشخصی نخواهد داشت.  با این وجود در حال حاضر سامسونگ پرفروش ترین برند موبایل است و در نتیجه پاسخ بسیاری از کاربران در مورد گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ، برند سامسونگ خواهد بود. البته این موضوع را باید در نظر گرفت که اگر سامسونگ پرفروش ترین برند محسوب می شود، هوآوی بیشتری پیشرفت را در میان برند های موبایل داشته است و توانسته خود را دومین فروشنده برتر موبایل معرفی کندهرچند که به نظر می رسد اپل  جایگاه خود را در این زمینه پس گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *